Vrije Universiteit Brussel

 

Current members

Luc BOUWENS (head)
Luc.Bouwens@vub.be
Telephone: +32(0)24774457

Andrea DE SMEDT (secretariat)
Andrea.De.Smedt@vub.be
Telephone: +32(0)24774406

Isabelle HOUBRACKEN (post-doc)
Isabelle.Houbracken@vub.be
Telephone: +32(0)24774456

Jonathan BALDAN (teaching assistant)
Jonathan.Baldan@vub.be
Telephone: +32(0)24774458

CÚline MOENS (teaching assistant)
CÚline.Moens@vub.be
Telephone: +32(0)24774458

Eddy HIMPE
Eddy.Himpe@vub.be
Telephone: +32(0)24774488

Emmy DE BLAY
Emmy.De.Blay@vub.be
Telephone: +32(0)24774488

Marijke BAEKELAND
mbaekela@vub.be
Telephone: +32(0)24774417


©2015-2016 • DIFF • Vrije Universiteit Brussel • Faculteit Geneeskunde & Farmacie • Laarbeeklaan 103 • 1090 Jette • Tel.: 02/477.44.57 • lucbo@vub.ac.be